Back to Question Center
0

2017'de en Sıcak SEO Trendleri: wawasan Semalt'tan

1 answers:

2017'de Yeni arama motoru optimizasyonu eğilimleri ortaya çıktı. Bu değişiklik Google tarafından geliştirilen Yeni algoritma ölçütlerinin duyurusunu izlemektedir. İlke, içerik kalitesi ve alaka düzeyi Yani siroh Mobil dostu girişimleri gibi SEO yönlerine Daha fazla ağırlık veriyor. Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya neden olan siyah şapka araçları olarak kabul edildi.

Semalt Digital Services'in uzmanı Nik Chaykovskiy, bu sene web sitenizin sıralamasını hızlandıracak bazı SEO fikirleri verir.

1 - infrastructure support services san jose. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Google'da Mobil uyumlu siteler alıyor yer. Putra yirmi yılda, cep telefonları yavaş yavaş Internét tarama masaüstleri yerini alıyor. Google, 2015'ten bu Yana Mobil dostu web sitelerinin Google'ın web sitelerini derecelendirmesi için Bir kriter olacağını duyurdu. Buna Ek olarak, Mobil cihaz dostu arayüzü olmayan web sitelerine düşük seviyeli olma cezası veriliyor. Google, Mobil ve web masaüstü sitelerinin endekslemesini yakında ikiye böleceğini de açıkça belirtti. Bu nedenle, kişi oluşturma web siteleri onları Mobil cihazlara uygun Hale getirmeli, Mobil aramaları ngaoptimalkeun etmeli ve sitenin yanıt vermeyi artırmalıdır. Mobil dizin, bu tür web sitelerini yüksek sıraya koyacaktır.

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015'ten bu Yana, AMP'ler Mobil tarayıcılar için web sayfalarını ngaoptimalkeun etme konusunda trend haline geldi. Mobil dostu girişimin geçmesinden bu Yana AMP, web Bir sitesinin UEO'ya sahip olmasını sağlamanın yollarından biridir..AMP'ler 5 Kat Daha hızlı yüklenir ve aynı web zamanda sitelerinin tükettiği normalin 8 katı kadar veri kullanımını korur.

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

Google, çevrimiçi pazarlamacılar ve web sitesi oluşturucularına, web kaliteli siteleri inşa etmeye Daha fazla önem vermek için tavsiyede bulunur. Google, basitlik, kullanım kolaylığı, gezinme ve erişilebilirlik gibi faktörlere dayanmaktadır. situs Bir, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması için iyi Bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramaları gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana ve Google Asistan gibi yazılım, arama sorgularını arama motoruna yerleştirmek için sesli komutlar kullanır. geliştiricileri Web, akıllı TV'ler gibi interneti kullanan cihazların yükselişiyle bu Yeni alana girmelidir.

5. İçerik şimdi Araştırmaya Niyet Odaklı mi?

SEO, anahtar kelime araştırma hedeflemiştir. Bununla birlikte, Google şimdi arama agi odaklı. Google, kitlenin ilgisini çeken içeriği sıralayacaktır. Hemen çıkma oranı, etkileşim süresi ve ziyaret edilen sayfalar gibi parametreler, Google'ın arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'lerde) Daha yüksek sıralamadaki faktörlerden biri olacak.

Sonuç

Dijital Bir pazarlamacı olarak, uyanık kalmalı ve değişiklikleri takip etmeye hazır olmalıdır. Bu yıl, çoğu arama motoru tarafından bazı değişiklikler yapılmıştır. AMP'den Mobil ilk SEO'ya dönüşüyor. Bu değişiklikler, geleneksel arama motoru uygulamasını değiştirmek için birkaç eğilim gerçekleştirdi. Yukarıda bahsedilen ipuçlarını takiben, arama motorlarında iyi Bir sıralama elde etmenin getirdiği değişiklikler için hazır olabilirsiniz.

November 29, 2017